В житті продакта та і будь-якого менеджера, так не буває. Ми маємо вміти знаходити 10 варіантів рішень та обробляти хаотичну інформацію і структурувати її.Приклад 1. До вас приходить CEO і 15 хв розповідає про нову ідею продукту чи фічі, потім згадує якісь відривки з розмов з іншими, потім як він зустрів друга на конфі, який розповідав про це. Розмова закінчується і з усього ви робите висновок «прорісьорчити фічу, порахувати її кост і запит користувачів на неї». Таким чином ваш мозок продакта має вміти впорядковувати хаос вхідної інформації і виділити головне.Приклад 2 (простенький). Є задача зробити дослідження ринку і презентувати.

скільки заробляє Product Manager

Junior PM допомагає продакт-менеджеру або відповідає за частину товару. Деякі компанії на цю посаду можна потрапити з мінімальним досвідом. Кар’єрний шлях продакт-менеджера відрізняється від шляху маркетолога чи програміста.

Ефективність роботи продакт-менеджера оцінюється за внутрішніми й зовнішніми критеріями. Одним із поширених варіантів розвитку кар’єри може бути перехід від керівництва одним продуктом до управління напрямком. Таким чином, можна охопити всю лінійку компанії і зайняти С-Level позицію. Часте рішення для менеджера продукту — це свій бізнес. Керівником стартапу я би назвала менеджера R&D продуктів або проєктів, заснованих на несподіваному вирішенні звичних проблем.

Як Оцінюється Ефективність Роботи Продакт-менеджера

Здобути запрошення на співбесіду без релевантного досвіду непросто. У статті про те, як потрапити на співбесіду без досвіду нової професії, ми розповідаємо про 9 способів, які допоможуть вам пройти перший етап відбору. Від того, як ви даєте фідбек, залежатимуть відносини з командою та результати роботи. Вам потрібно давати зрозумілий та конкретний фідбек, який не знижує мотивації колег.

  • Продакт-менеджери сьогодні — одні з найбільш затребуваних фахівців у сфері ІТ.
  • Більше за всіх заробляє Chief Product Officer — від $4 000 до $6 a hundred and twenty.
  • Але для цього потрібно працювати над собою та постійно розвиватися.
  • Його завдання — вміти правильно зібрати зворотний зв’язок і поліпшити продукт на основі отриманої інформації.
  • У будь-якому з цих випадків ви проходите шлях від стажера та молодшого (Junior) продакт-менеджера до середнього (Middle) та старшого (Senior).
  • Він відповідає за додаток із доставкою продуктів під рецепти.

Ви визначатимете, які фічі розробляти в першу чергу, а які можуть почекати. У телеграм-каналі ми приготували вам стартер пак справжнього продакт-менеджера. Перейдіть та оцінюйте, наскільки ви підходите під цей опис. Якщо ви тяжко переносите невдачі і боїтеся робити помилки, подумайте кілька разів, перш ніж йти в продакт-менеджмент. Рівень компенсації залежить також від віку спеціаліста, країни, в якій він працює, та сфери стартапу. Продакт-менеджери з досвідом до 1 року в середньому отримували 1950 доларів, а з досвідом від 9 до 10 років — 4000 доларів.

Які Навички Потрібні Продакт-менеджеру

Це залежить від того, наскільки ви довіряєте команді. Я можу поверхнево описати техліду фічу і він її виконає як треба. А коли є детальне замовлення від когось Product Manager вакансії з команд на реалізацію функціоналу певним чином, тоді вже розписую детальну специфікацію. Чи може власник продукту бути продакт-менеджером і навпаки?

скільки заробляє Product Manager

В результаті ви отримаєте цікаві завдання, кар’єрне зростання та відмінну зарплату. Після отримання оффера на вас чекає випробувальний термін. У статті 5 помилок у перші дні на новій роботі ми розповідаємо про те, що варто і не варто робити, щоб сформувати у команди правильне враження та влитися у нові робочі процеси. Через місяць після запуску сервісу у Джека з’явилися перші дані щодо продукту. Витрати виявилися більшими за прибутки, ROMI вийшов -5%.

Де Вчитися На Продакт-менеджера

Найвищі зарплати у представників Marketplace ($4 000 в середньому), FinTech&Banking ($3 700) і GameDev ($3 300). Порівняно з іншими країнами, українські PM та PO заробляють найменше. В аутстафінгових компаніях середня заробітна https://wizardsdev.com/ плата склала 5200 доларів, по аутсорсінгових — 3500, по стартапах — 2925 і по продуктових — 2800. Попрацюйте помічником продакт-менеджера в маленькій омпанії. Спілкуйтеся з колегами — вам підкажуть, що до чого.

скільки заробляє Product Manager

Довгий час я робила якісь речі так як «правильно». Під нестандартним мисленням маю на увазі те, що у будь-якої задачі чи ситуації є кілька шляхів вирішення. В школі нас вчили як, є задача — є її правильне рішення.

Підтвердіть Вашу Ел Пошту

Попри те, що більшість продакт-менеджерів — це молодь віком від 25 до 36 років, є доволі багато продактів, які старші чи молодші за цей вік. Це гарний сигнал,що продакт-менеджером в Україні можна стати в будь-якому віці (найстаршому з респондентів було 60 років). У стартапах продакт-менеджерів чекають швидке кар’єрне зростання, багато свободи та велика зона відповідальності.

скільки заробляє Product Manager

Продакт-менеджер відповідає за розробку стратегії розвитку, складає Roadmap та ставить OKR. Від його рішень залежить успішність продукту та прибуток компанії. Зараз інвестори хочуть бачити у продукті штучний інтелект.

Спробуйте пройти короткий тест для перевірки Product Mindset. Дайте відповідь на кілька питань, щоб дізнатися, наскільки розвинене ваше продуктове мислення. В управління продуктом люди приходять із project менеджерів, тімлідів, аналітиків, маркетологів і дизайнерів.

Product Manager: Середня Зарплата В Україні

У таких ситуаціях основне завдання продакта — перевірити гіпотезу і з’ясувати, чи потрібен ринку розроблений сервіс і як його правильно монетизувати. У цьому випадку бюджет зазвичай обмежений, і основним завданням стає залучення перших користувачів для тестування концепції і пошук інвесторів. Для цього гарно підходить Agile-практика формувати backlog у вигляді person stories. У цьому вигляді опис стає людянішим і може передавати емоції та відчуття.

скільки заробляє Product Manager

Продакт-менеджер – це людина, яка відповідає за кожен аспект продукту під час запуску та після релізу. У цьому йому допомагають розробники, маркетологи, аналітики, дизайнери та тестувальники. Ознайомтеся з методологією Customer Development (тестування прототипу на потенційних клієнтах), щоб якнайшвидше й без зайвих витрат отримувати нових клієнтів.

Якщо тут немає вашої улюбленої країни, виберіть її на Glassdoor. Продакт-менеджер — це той, хто щодня ставить завдання людям, які краще за нього виконують свою роботу. Щоб це робити, потрібно добре розбиратися в різних напрямках і мати певні навички. Ми поділили їх на дві групи – hard abilities та delicate expertise.

Ви повинні вміти створювати сценарії роботи, workflow, працювати з mock-ups. Крім того, product supervisor повинен тісно співпрацювати з дизайнером, бізнес-аналітиком і системним архітектором. Її розмір залежить від досвіду фахівця, який обчислюється як у роках роботи, так і в кількості великих проєктів на рахунку менеджера. Також у розподілі зарплат задіяний географічний фактор (у столиці зарплата буде вищою), популярність і впливовість компанії, бюджет проєкту. Тепер ви знаєте, які навички мають бути у продакт-менеджера. У наступному блоці ми розповімо, скільки може заробляти продукт і в яких компаніях працювати.